Mūsų paslaugos

picture

Interjero dekoravimo paslaugos

Sunku rasti gerų ir įkvepiančių sprendimų savo namų ar biuro aplinkai sutvarkyti?

Jūs galite gauti daugybę patarimų, pasiūlymų ir idėjų kreipdamiesi į mūsų kompaniją. Padaryti tai galite užpildę žemiau esančią formą ir su jumis susisieks mūsų kompanijos atstovas. Po mūsų apsilankymo, be kita ko, gausite pasiūlymą dėl naujų baldų, patarimų ieškant praktinių sprendimų, spalvų pasiūlymus ir, be abejo, orientacines kainas.

picture

picture

Baldų projektavimo paslaugos

Daugelis patenkintų mūsų klientų jau suprato, kad modernūs, protingi ir funkcionalūs mūsų pasiūlyti sprendimai suteikia jų privačioms erdvėms paprastumo, aiškumo ir šilumos, o verslo erdvėms tai naudinga investicija, kuri padeda didinti produktyvumą ir kurti savo klientams ir lankytojams ilgai išliekantį firmos įvazdį. 

Mes suprantame kaip svarbu išlaikyti balansą tarp estetikos, funkcionalumo ir kainos, visuomet garantuojant, kad tai atitiks šiuolaikiniams reikalavimams.

picture

picture

Baldų gamybos paslaugos

Įsivaizduojate savo baldą, bet kur jį gauti?

Kam vargti, lakstyti po salonus ir ieškoti tai, ko Jums tikrai nereikia. Yra puikių baldų, bet jie padaryti ne Jums ir ne Jūsų kambariui. Dažniausiai baldas salone truputį per ilgas ar per trumpas, per aukstas ar per žemas, ir spalva kažkokia ne tokia...

picture

 

Daugiau paslaugų

Dizaino naujienos

Kategorija: Interjero dizainas (2012.11.23)

Naują spalvu paletę krėslams
Nuodugniai parengtas 'Quilt' Serija Britanijos dizaino ir pramoninei kompanijai "Established & Sons", prancūzų projekto duetas Ronan ir Erwan Bouroullec įveda naują spalvu paletę dizainams ant kurių sėdima.
Kategorija: Interjero dizainas (2012.11.17)

Drabužių Parduotuvės Viešbutis Niujorke
"Nolitan" yra 55 kambarių viešbutis drabužių parduotuvės turtas Manhateno miesto centre.
Visas naujienas galite peržiūrėti čia: